PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=385651}

Nieuchwytny

Untraceable
6,7 18 672
oceny
6,7 10 1 18672
5,2 4
oceny krytyków
Nieuchwytny
powrót do forum filmu Nieuchwytny

Dawno nie oglądałem aż tak żałosnej produkcji. Jedynie śmiech od czasu do czasu, jak można spier...lić potencjalnie ciekawy pomysł na maksa. Ze już nie wspomnę o kilkunastu milionach streamów równoczesnie z jakiegoś byle serwerka. żal.ro

użytkownik usunięty
mif22

zal mi Ciebie.Film jest swietny pod kazdym wzgledem.

ocenił(a) film na 8
mif22

Może zacznij oglądać "poważniejsze" produkcje, takie jak: "Hancock", "Iron Man", "Hulk" itd. Po twojej wypowiedzi odnoszę wrażenie że nie załapałeś o co w tym filmie tak naprawdę szło, ale nie będę Ci tłumaczył bo "coś" mi mówi że szkoda na to czasu.

ocenił(a) film na 8
mif22

Jak ty "Nocny pociąg z mięsem" i "Wzgórza mają oczy" oceniłeś 10/10 a ten film na 1/10 to musisz być dzieckiem neostrady:D

ocenił(a) film na 6
szewcu19_2

Wiesz, równie dobrze ja mogę wyśmiać to, że dałeś 10/10 na "nie zadzieraj z fryzjerem"..........

ocenił(a) film na 6
mif22

eeeeeeeej, od "Wzgórz..." to się odczepić proszę bo ja dałem 9/10 i nie na miejscu jest porównywanie danych filmów. Rzecz gustu i ulubionych gatunków. A co do "Untraceable" to jest on dobrym filmem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones