PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=385651}

Nieuchwytny

Untraceable
6,7 18 681
ocen
6,7 10 1 18681
5,2 4
oceny krytyków
Nieuchwytny
powrót do forum filmu Nieuchwytny

Ten film pokazuje jak ten świat sie całkowicie popierniczył zamiast się życiem w realu zajmowac wolimy świat wirtualny, a nic w nas już nie zbudza zdziwienia , morderstwo w necie ee no co tam pooglądac sobie moge , jak widziałem w tym filmie komentarze na ten stronce zabij ze mną to zaczynam się bac o rodzaj ludzki skończymy marnie , czując sie w pełni anonimowi w necie niczym i nikim się nie przejmujemy sramy na wszystko i wszystkich dowoli bez opamiętania, mierzi mnie to i pokazuje to że większośc ludzi korzystających z dobrodziejstwa internetu to niestety banda tchórzy nie będących w stanie myślec o konsekwencjach pisania oszczerstw, mieszania z błotem innych , banda zakompleksionych dupków bojąca się rozmów prosto w oczy. Ludzie internet to nie wszystko, korzystam też z niego ale korzystanie z tego dobrodziejstwa w ten sposób jest niedopuszczalne myśl zanim coś zrobisz lub napiszesz i jeszcze jedno STOP TZW. DZIECIOM NEOSTRADY TA BANDA TCHóRZY I DUPKóW TO WłAśNIE WY - ps. normalni użytkownicy nestry nie ja ukułem ten termin ale jakoś tak się już przyjął

ocenił(a) film na 5
grinpis777

Nom niestety tak juz jest. Zdeprawowane malolaty, sfustrowani studenci, zakompleksieni nieudacznicy, manifestujacy, wreszcie zwyrodnialcy siegaja po internet, bo tak najlatwiej. Ale tak juz jest z ludzmi. Kiedys wieszano za masturbacje i astrologie, gazowano inne nacje, wieszano na kolkach czarnoskorych, teraz dochadza kolejne zwyrodnienia ludzkie i to jest jednym z wielu. Poczatkowo idea samego mordowania poprzez zwiekszanie ogladalnosci strony przeraza, pozniej dochodzi sie jednak do wniosku, ze to po prostu kolejny etap w 'rozwoju' czlowieka... Moja rada - trzymac sie z dala od takich ludzi, miec sie na bacznosci, byc sceptycznym dla nowopoznanych... I pielegnowac swoje odchyly i chore wizje (bo chyba kazdy ma wieksze lub mniejsze prawda?), tak by innym nie stala sie krzywda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones