PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=385651}

Nieuchwytny

Untraceable
6,7 18 683
oceny
6,7 10 1 18683
5,2 4
oceny krytyków
Nieuchwytny
powrót do forum filmu Nieuchwytny

Średni film. Bardzo chciałem go obejrzeć ze wzgl na tematykę która jest ściśle związana z moim przyszłym zawodem :) Niestety film troche rozczarował. Sami super informatycy a nie mogli zlokalizować kolesia ... fakt korzystał on z domen rosyjskich do których rząd USA nie miał jurysdykcji ale bez przesady !!!! Agent FBI jest publicznie mordowany a oni nie udostępniają "super-komputerów" w celach pomocy!! To jakiś chory absurd !!! Do tego morderca był w stanie za pomocą laptopa wyłączyć komputer pokładowy samochodu ... to mało możliwe , a jeżeli nawet to bardzo pracochłonne ! Ogólnie klimat nie specjalny , mało trzymający w napięciu (może poza 1 lub 2 scenami) a tego właśnie oczekujemy gdy zasiadamy przy thrillerze! Możliwe że osobą nie będącym dokładnie w temacie film się będzie podobał , jednak jak dla mnie znacznie przereklamowane widowisko ! 6/10 to max !

ocenił(a) film na 7
Adash

Chyba warto nie oglądać reklam nadchodzących filmów, nie sugerować się "przynależnością do gatunku" w pełni. To, co przeraża w tym filmie to nie sama akcja, napięcie i jego budowa (które uważam za wykonane poprawnie). Przerażające jest podkreślenie faktu, że mimo naszej zaawansowanej technologii nadal jesteśmy tymi samymi ludźmi co 2 tysiące lat temu i nadal "w cywilizowanym świecie" wiele osób z chęcią ogląda śmierć ludzi pożeranych przez lwy na arenie, czesząc przy okazji swoje bujne lwie grzywy i nie zaglądając w lustro. Dla mnie film dobry i w pełni zasłużone 7/10.

slesz_2

Przyznam że bardzo podobała mi się Twoja wypowiedź! Aż bije od niej humanizmem!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones