PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=385651}

Nieuchwytny

Untraceable
6,7 18 681
ocen
6,7 10 1 18681
5,2 4
oceny krytyków
Nieuchwytny
powrót do forum filmu Nieuchwytny

Film niesie ze sobą pewne przesłanie ale jest trochę idiotyczny. Czemu nikt nie wpadł na to żeby puścić podgląd tej strony np po przez steam ? Wtedy nie było by nabijania widzów. A tak po za tym da się go oglądać, w sam raz na jeden raz.

ocenił(a) film na 7
szm007

oglądałem dawno temu, ale z tego co pamiętam próbowali blokować ip ale było niemożliwe do namierzenia bo używał jakiegoś kodowania może i z tego powodu nie zrobili tego o czym piszesz

ocenił(a) film na 6
maly_leju

nie chodzi mi o IP tylko o streama czy taki sam motyw jak działa telewizja internetowa. Tak można zrobić z każda stroną :)

szm007

podgląd poprzez stream? Przecież łącząc się z konkretnym adresem poprzez serwery DNS, przechodzisz do strony dopiero. Mogliby u providerów poblokować serwery DNS na domenę killwithme.com, ale to zajęłoby pewnie trochę czasu i nie ograniczyłoby do zera oglądających (w sumie poza zamknięciem witryny, chyba nie byłoby sposobu na ograniczenie do zera).
Kolejny pomysł, jaki miałem, to prosty atak ddos, ale to pewnie by nie przeszło, skoro strona obsługiwała ponad 17mln indywidualnych adresów ip.
film przyjemny, można obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones