PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=385651}

Nieuchwytny

Untraceable
6,7 18 683
oceny
6,7 10 1 18683
5,2 4
oceny krytyków
Nieuchwytny
powrót do forum filmu Nieuchwytny

szkoda kasy

ocenił(a) film na 3

Jak w temacie - film nudny beż zadnych zwrotów akcji, przewidywalny od samego początku, fabuła nieprzemyślana, wtórna, płytka, nudni bohaterowie.

Nieuchwytny powstał tylko i wyłącznie w celu zbicia kasy. Czysta komercha. Ktoś chciał chyba powtórzyć sukces finansowy Piły i Hostela, mam nadzieje że sie nie uda.

Polecam 13 latkom do obejrzenia na kompie.

maro21

bardzo ostra ocena, zgadza się że film jest w pewnym stopniu przewidywalny, ale 5/10 spokojnie można mu przyznać... mnie raził brak jakiegokolwiek zakończenia, no wiecie - gratulujący sobie urzędnicy fbi itp, takie tam pierdoły, za szybke było to zakończenie, jakby im taśmy brakowało :)... poza tym przy istniejącym zalewie prawdziwej tandety film wart jest piąteczki (na dziesięć) ;-)

maro21

A ty myslisz, ze niby czemu sie kreci filmy, jak nie dla kasy? To nie zaden caritas i kazdy chce zarobic. Kolejny popier***ony tekst o komercji...

użytkownik usunięty
maro21

Niewiele można dodać. Osobiście polecał bym obejrzeć zamiast "Nieuchwytnego" film Cela (The cell) - zresztą nie wiem czy właśnie z niego nie zaczerpnięto pomysłu relacji na żywo z powolnej egzekucji. Albo "fear dot com" - film o wiele gorszy niż "Nieuchwytny", tak zły, że aż trzeba go obejrzeć, żeby przypomnieć sobie co znajduje się na samym dole skali :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones